Запобіжна (клапани запобіжні)

шаблоны RocketTheme
Форум вебмастеров

Запобіжна (клапани запобіжні)
Клапанзапобіжний – трубопровідна арматура, призначена для захисту від механічного руйнування обладнання і трубопроводів надлишковим тиском, шляхом автоматичного випуску надлишку рідини, паро, газоподібного середовища із системи і сосудів з тиском перевищуючим установлений. Клапан також повинен забезпечити припинення скидання середовища при встановленні робочого тиску. Запобіжний клапан являється арматурою прямої дії, яка працює безпосередньо від робочого середовища (робочого тіла), наряду з більшістю конструкцій захисної арматури і регуляторами тиску прямої дії.
Небезпечний надлишковий тиск може виникнути в системі в результаті сторонніх факторів (неправильна робота обладнання, передача тепла від сторонніх джерел, неправильно зібрана тепломеханічна схема та ін..), так і в результаті внутрішніх фізичних процесів, обумовлених деякою вихідною подією, не передбаченою нормальною експлуатацією. Запобіжний клапан встановлюють всюди, де може це відбутися, тобто практично на любому обладнанні але в особливості вони важливі в сфері експлуатації промислових, а також побутових  сосудах, які працюють під тиском.
Існують і інші види запобіжної арматури але клапани використовуються найбільш широко завдяки простоті своєї конструкції, легкості настройки, різновидності видів, розмірів і конструктивних виконань.

                                                          image023          image026

                     

Тип арматури : Клапани запобіжні
Позначення:  17с7нж, 17с28нж, 17с50нж, 17нж17нж, 17нж21нжта інші
Приєднання: фланцеве, муфтове
Управління: прямої дії
Діаметр умовний Ду : від 15 – до 200 мм
Тиск умовний Pу : 16, 25, 40, 63, 100, 160, 250 кгс/см2
Матеріал корпусу:
Вуглецева сталь: 20, 20Л, 1.0619, GP240GH;
Нержавіюча сталь: 12Х18Н9ТЛ, 1.4408;
Чавун: EN-JL1040

мир высоких технологий
Скандинавия, Гжель, Ностальгия

АРМАТУРА

Digital marketing SEO продвижение seo-web.com.pl