шаблоны RocketTheme
Форум вебмастеров

Труби та фітинги

 

Aquatherm(Акватерм)        Ekoplastik(Wavin)

 

 

image002 image004 image006
Aquatherm(Акватерм) PP-R, Ø 16-250 (німецькі труби та фітинги)

Німецька фірма aquatherm GmbH є одним із світових лідерів у виробництві полімерних систем із поліпропілену для опалення, водопостачання, водяного обігріву підлоги, кондиціювання та сплинкерних систем пожежогасіння.


image007

Fusiotherm – універсальнауніверсальна пластикова трубопровідна система із поліпропілену FusiolenPP-R(80)для ситем опалення, холодної та горячої води, стиснутого повітря, для господарських і промислових потреб, для транспортування по цих трубах більше 300 видів хімічних речовин, для суднобудування.

Система складається із наступних різновидностей труб:

  • Fusiotherm SDR 11, SDR 7,4, SDR 6 – неармовані пластикові труби діаметром від 16 мм до 250 мм - рекомендуються для холодного водопостачання.
  • Faser –армовані шаром скловолокна труби діаметром від 20 мм до 250 мм - рекомендуються для систем опалення та гарячого водопостачання.
  • Stabi – армовані шаром алюмінію металопластикові труби діаметром від 16 мм до 110 мм - рекомендуються для систем опалення.

До даної системи є більш ніж 400 видів фітингів, перехідників ( в тому числі з внутрішньою та зовнішньою різьбою для переходу на метал), а також кран-вентилі і кульові крани.

image008

Climaterm - пластикова трубопровідна система із поліпропілену

труби армовані шаром скловолокна, діаметром від 20 мм до 630 мм - для систем кондиціювання повітря , холодопостачання і технічного водопостачання (за винятком питного).
До даної системи підходять всі фітинги і перехідники ( в тому числі з внутрішньою та зовнішньою різьбою для переходу на метал), а також кран-вентилі і кульові крани, передбачені для системи Fusiotherm.

image009

Firestop - ппластикова трубопровідна система із важко займистого поліпропілену труби армовані шаром скловолокна, діаметром від 20 мм до 125 мм - для використання в спринклерних водозаповнених системах пожежогасіння.

image010 Попередньо ізольовані системи-армованих трубопроводів Faser и Climatherm 32-355 м
image011

Climasystem  - унікальна система обігріву та/або охолодження стін та стель фірми Акватерм допоможе створити оптимальний мікроклімат приміщення без протягів і вуличного шуму.

image013 Екологічно чиста система водяного обігріву підлог –– комплексна система водяного обігріву підлог для котеджів, спортзалів, промислових приміщень, магазинів, басейнів, стадіонів і т.д..

 


image015 image016
Труби та фітинги PPREkoplastik(Wavin - Чехія)  використовуються в системах холодного і гарячого водопостачання, опалення, в технологічних трубопроводах, системах водо підготовки; повітроводів і паро відведення; для обладнання «теплих підлог», опалення фермерських господарств та тепличних комплексів. За своїми експлуатаційними характеристиками відносяться до класу «Люкс», що пояснює ринкову вартість продукції. Системи PPREkoplastik  традиційно застосовуються на об'єктах, до яких пред'являються підвищені вимоги по таких параметрах, як: якість, надійність, екологічність і довговічність.

мир высоких технологий
Скандинавия, Гжель, Ностальгия

Послуги

Обладнання

АРМАТУРА

Digital marketing SEO продвижение seo-web.com.pl