шаблоны RocketTheme
Форум вебмастеров

Декоративні радіатори

image009

Декоративні радіатори Кермі

 1. Радіатори Credo-Swing - характерні неповторні вертикальні овальні профілі і плавно вигнуті трикутні труби. Високоякісна обробка і високі нагрівальні характеристики. І ще одна додаткова функція: одна або дві інтегровані вішалки для рушників можуть при необхідності просто висуватися. Прекрасне рішення в разі економії місця, наприклад у маленькій ванній кімнаті. У стандартному виконанні з бічними підключеннями внизу, в вентильному виконанні з інтегрованою вентильної арматурою і повністю заховані приєднувальні деталі. За бажанням проіводітся поставка радіаторів з інфрачервоним регулятором (IR) або для чисто електричного нагрівання (E).
Монтажна висота для:
стандартного виконання: 878, 1294, 1838 мм
вентильного виконання: 987, 1403, 1947 мм
Монтажна довжина: 455, 601, 746 мм
Монтажна глибина: 102, 104, 105 мм
2. Підключення видиме (компактне підключення)
3. Підключення приховане (вентильний виконання)
4. Елегантні овальні профілі на зручно розділені, плавно вигнуті круглі труби. Витримана в єдиному стилі високоякісна обробка.


image011

 

Декоративні чавунні радіатори Chelsea

 Чавунні радіатори Chelsea (Англія) виробляються в підлоговому виконанні, крайні секції «з ніжками». Декоративні чавунні батареї Челсі відповідають всім необхідним технологічним характеристикам, які пред'являються до опалювальних приладів даного класу. Традиційна надійність і довговічність чавуну, поєднується з різноманітністю моделей і сучасним дизайном представлених радіаторів. Велика гамма фактурних колірних рішень.

мир высоких технологий
Скандинавия, Гжель, Ностальгия

Послуги

Обладнання

АРМАТУРА

Digital marketing SEO продвижение seo-web.com.pl