шаблоны RocketTheme
Форум вебмастеров

Проектування

 image001 image002 image003

    Правильне проектування інженерних систем є невід'ємною частиною будівництва будь-якого житлового або комерційного об'єктів. Підготовку технічних проектів краще здійснювати безпосередньо на стадії проектування будинків, будівель та споруд. Таким чином, Ви не тільки отримаєте більш якісний комплексний проект Вашого будинку, квартири або комерційного об'єкта, але й уникнете можливі втрати при несвоєчасному плануванні опалювальних систем та газового обладнання, а також зможете заощадити на загальній вартості Вашого проекту.
   Компанія АРМБУД надає весь спектр послуг в області проектування інженерних систем і комунікацій. Основними напрямками діяльності проектного відділу компанії є проектування систем опалення, котелень, систем водопостачання і каналізації для заміських будинків, дач, котеджів, квартир, торгових центрів.
   Компанія АРМБУД надасть безкоштовний виїзд досвідченого інженера для проектування та складання кошторису по монтажу і пусконалагоджувальних робіт. Фахівці АРМБУД допоможуть Вам у виборі кращого варіанту проектування інженерних систем для Вашого об'єкту. Згідно теплотехнічним характеристикам об'єкта і бюджету проекту, ми підберемо для Вас оптимальне обладнання.
   Порядок проектування систем опалення:
1. Виїзд інженера.
    Прийнявши Вашу заявку, фахівець АРМБУД в зручний для Вас час приїжджає на об'єкт, обговорює майбутній проект, враховує Ваші побажання, підбирає найбільш оптимальні варіанти обладнання.
2. Складання кошторису та проектування
    Отримавши необхідну інформацію про об'єкт, фахівці АРМБУД складають попередній кошторис. Кошторис включає в себе вартість обладнання і монтажу. Після узгодження попереднього кошторису приступають до проектування системи. Проектні роботи включають в себе:
розрахунок потужності обладнання
розробка схеми
специфікацію обладнання та матеріалів
3. Підписання договору.
    Після узгодження проекту укладаємо договір поставки і монтажу, в якому вказується конкретна вартість наших послуг, прописуються всі умови двосторонньої взаємодії.

 Телефон для консультацій: (0342) 72-49-22, моб. 097-11-84-362
 
  E-mail проектного відділу  

мир высоких технологий
Скандинавия, Гжель, Ностальгия

Послуги

Обладнання

АРМАТУРА

Digital marketing SEO продвижение seo-web.com.pl