шаблоны RocketTheme
Форум вебмастеров

Класифікація котлів

 За джерела теплової енергії котли можуть бути газові, електричні, твердопаливні, рідкопаливні і комбіновані.

Щоб правильно визначити, який же з видів котлів підходить саме у нашому випадку, розглянемо кожен з них, щоб знати якими достоїнствами і недоліками вони володіють.

Найпростіший в обслуговуванні є електричний котел. Він же вважається і найбезпечнішим. Невеликі розміри котла і порівняно легкий вага дозволяють його кріпити на стіну. Це економить площу. При установці електрокотла не потрібно витяжка. У цього виду котлів є й недоліки. Одним з недоліків є те. що електричні котли можуть використовуватися тільки в житлових будинках невеликої площі, до 70-100 кв. м. У житлових будинках де потрібна установка котла потужністю вище 6 кВт, необхідна наявність трифазної мережі 380 В. Одним з головних недоліків є той факт, що його робота повністю залежить від наявності електроенергії в мережі. А відповідно в тих місцях, де часто бувають аварії на електролінії і усуваються аварії не відразу, установка такого виду котлів недоцільна. Найбільше електрокотли підходять в якості аварійного варіанту опалення.

Газові котли. Установка газового котла можлива тільки в місцях, де прокладена газова магістраль. Газове паливо вважається досить дешевим в співвідношенні ціна - ККД. Головне, щоб була хороша теплоізоляція будинку і правильно підібраний газовий котел. Ще однією перевагою газового котла є простота в обслуговування, не потрібно постійно стежити за наявністю палива. Газові котли (якщо вони встановлені з урахуванням всіх вимогою, мають газову автоматику, що реагує на витік газу, якщо дотримуються правила експлуатації) є безпечним видом котлів. Газові котли можуть опалювати житлові будинки будь-якої площі. Вони добре підходять для опалення котеджів досить великих розмірів. Але як і у інших видів, у газових котлів є й недоліки. Одним з них є те, що по техніці безпеки газовий котел треба встановлювати в окремому приміщенні, до якого є ряд технічних вимог. Якщо будинок невеликих розмірів, то не завжди є можливість його установки. Нестабільний тиск газу в трубопроводі - це теж може бути проблемою. Тому перед тим, як прийняти рішення про те, що тип котла у Вас буде саме газовим, уточніть який тиск в газопроводі і чи бувають перепади тиску, і якщо бувають - то які.

Рідкопаливні котли. Котли, в яких джерелом тепла є рідке паливо (солярка), називаються рідкопаливні. У них, як і у газових, високе ККД. Але на практиці їх встановлюють рідко, так як є ряд істотних недоліків:

- Вимагають наявність ємкості для зберігання рідкого палива;

- Вони складніше в догляді, ніж інші види котлів;

- Ціна на рідкопаливні котли дорожчі, ніж на інші види котлів.

Твердопаливні котли. Раніше в багатьох населених пунктах, де не було газової магістралі, встановлювали котли, що працюють на твердому паливі (вугілля, брикет). І сьогодні є такий тип котлів. Але сьогодні вони модернізовані і відповідають вимозі сьогоднішнього дня. Крім вугілля стали широко використовувати паливні брикети, виготовлені з деревної тирси, лушпиння соняшнику, соломи. Перевагою такого типу котлів є досить недорога ціна палива, в порівнянні з іншими видами палива. Недоліком такого виду котлів є необхідність фізичної участі людини.

Комбіновані котли. Пильної уваги заслуговує такий вид котлів, як комбіновані котли. Сама назва говорить про те, що ці котли можуть працювати на декількох видах палива. Існують різні комбінації використання різних видів палива. Але є також універсальні котли, що працюють на всіх видах палива. Найпоширенішим є такий вид комбінованих котлів, як газ - тверде паливо. Головним достоїнством таких котлів є можливість безперебійного опалення житлового будинку, адже при отсуствии одного виду палива Ви оперативно можете замінити його іншим. Недоліком таких котлів вважається складність в обслуговуванні та ремонті.

За місцем установки котли діляться на підвісні і підлогові.

Підвісні котли компактні, невеликого розміру. Добре підходять для приміщень невеликої площі, де кожен квадратний метр на рахунку. Встановлюються на стіну. Підвісні котли не вимагають окремого приміщення. Тому можлива установка на кухні. Також можуть встановлюватися в топкових, де встановлені інші складові опалювальної системи. Можуть використовуватися в житлових будинках до 300 кв. м. Навісні котли можуть бути газові та електричні.

Підлогові котли встановлюються в окремому приміщенні. Вони більш масивні, ніж навісні. У них значно ширше діапазон потужності. Так, якщо навісні котли можуть використовуватися тільки в житлових будинках до 300 кв. метрів, то підлогові можна підібрати для приміщень різних площ. У підлогових котлів більше можливостей.

За призначенням котли бувають одно-і двоконтурні. Одноконтурні котли тільки забезпечують теплом, а двоконтурні котли та опалюють і забезпечують гарячою водою.

Щодо розміщення бойлера, котли діляться на:

- Одноконтурні котли з зовнішнім бойлером,

- Двоконтурні котли з вбудованим бойлером,

- Двоконтурні котли з проточним нагрівачем.

Всі котли можуть бути електрозалежні і електронезалежні (робота котла до наявності електроенергії не прив'язана). Електрозалежні, в свою чергу, бувають з само запуском і без само запуску. Котел з само запуском після того, як переривається подача електроенергії, підключається автоматично.

Щодо тяги в котлі, котли бувають з природною тягою і з примусовою тягою. Котли з примусовою тягою в свою чергу діляться на котли з примусовою тягою без подачі повітря і примусовою тягою з подачею повітря.

По виду використовуваного теплоносія котли можна розділити на два види:

- Котли, в яких в якості теплоносія використовується тільки вода.

- Котли, в яких в якості теплоносія можуть використовуватися і вода і антифриз.

Водяний насос, насоси для води, насоси для опалення

Насоси для води є необхідним обладнанням для будь-якого індивідуального будинку, дачі або господарства. Водяні насоси бувають промисловими і побутовими. Побутові насоси використовуються в приватному секторі.

Насоси для води промислового типу використовуються в ЦТП, забезпечують водою населені пункти або промислові підприємства. Промислові водяні насоси відрізняються від побутових насосів підвищеним моторесурсом і можливістю перекачати більшу кількість метрів кубічних води.

Розглянемо насоси для води побутові. Вони відрізняються один від одного своїми характеристиками і підбираються індивідуально. Матеріали, з яких виготовляються водяні насоси теж різні. Якщо водяний насос опускається в свердловину, він, як правило, відноситься до відцентровим насосів, виготовляється з нержавіючої сталі і має підвищений моторесурс. Насоси для води побутові представлені на ринку у великій кількості. Вони виготовляються з чавуну, нержавіючої сталі і пластика, працюють від мережі в 220 або 380 вольт, мають автоматичне або механічне відключення. Важливо тільки знати де і як буде використовуватися цей водяний насос.

Відцентровий насос може кілька років працювати без підйому на поверхню. Насоси для води даного виду вважаються одними з найнадійніших. Відцентрові насоси відрізняються за матеріалом, з якого зроблені крильчатки (композит або метал) і від їх кількості.

Водяні насоси це тільки частина насосного обладнання. Насосне обладнання включає в себе так само автоматику, гідробака, манометри і т.д. Тільки зібране в єдину систему насосне обладнання може вирішити поставлені завдання, а не окремо взятий водяний насос.

Поза системою може працювати водяний насос для перекачування брудної води. Дані побутові насоси найчастіше використовуються для відкачування фекальних стоків або в дренажі.

Водяні насоси використовуються так само як насоси для опалення. У чому основна відмінність насосів для опалення від решти водяних насосів? Насоси для води в будь-якій системі повинні створити надлишковий тиск і подати воду на будь-який поверх, на необхідну висоту і забезпечити задану витрату. Насоси для опалення мають основне завдання змусити воду просто рухатися по системі опалення до опалювальних приладів і назад. З усього вище сказаного стає зрозуміло що без насосного обладнання, сучасна інженерна система просто не може існувати і водяні насоси використовуються практично скрізь.

мир высоких технологий
Скандинавия, Гжель, Ностальгия

Послуги

Обладнання

АРМАТУРА

Digital marketing SEO продвижение seo-web.com.pl