Виконуємо монтаж димоходів

керамічні димарі

 Окрім цегли й металу, для виготовлення димоходів сьогодні часто використовують кераміку (шамот), яку виготовляють із грубозернистої вогнетривкої глини при спеціальному випалюванні.

 Керамічні димові труби відрізняються низькою теплопровідністю, гладкою внутрішньою поверхнею, стійкістю до агресивних речовин, високих температур, механічних навантажень, атмосферних впливів і конденсату.

 Сучасні керамічні димоходи поєднують в собі кращі якості цегляних і модульних димарів. Димарі з керамічних труб збираються легко і швидко, прості в експлуатації. Встановлюють такі димоходи як усередині будинку, так і зовні. Такі системи дозволяють створювати димоходи складної форми при збереженні високої надійності та безпеки конструкції.

 Ці системи універсальні, до них можна під΄єднати як класичні теплові системи, де високі температури й значні температурні перепади, так і найсучасніші високоефективні котли, де температура продуктів згоряння нижча точки роси й постійно утворюється конденсат.

До недоліків керамічних димарів можна віднести їх досить високу вартість і велику, в порівнянні з металевими димоходами, вагу. Керамічні димоходи з керамзитобетонною оболонкою потребують фундаменту або зміцнення перекриття.

image128 image129
Монтаж керамічного димаря Підключка котла до керамічного димохода
image130 image131
Монтаж керамічного димаря Вигляд монтажа керамічного димаря
image132 image133
Монтаж двох керамічних димоходів Монтаж керамічного димаря через деревяні перекриття


 

Послуги

Обладнання

АРМАТУРА