Виконуємо монтаж димоходів

сталеві димоходи (нержавіючі, оцинковані)

          Найбільш популярними сьогодні модульними системами димовідведення є металеві труби, зокрема, із жаростійкої нержавіючої сталі. При використанні сталі відповідної якості, надійного зварювання та забезпечення контролю якості такі димоходи можуть застосовуватися для всіх видів палива та топкових систем.

Комплект елементів такої системи містить всі необхідні деталі для з’єднання складових елементів, їх опори на стіну або перекриття, трійники і відводи, фрагменти гідроізоляції покрівлі та ін.

 Такі димарі компактні і легкі, тому не потребують підсилення фундаменту.

 Сталеві димоходи можуть бути одно- або двоконтурними:

        Одноконтурні системи використовують для прокладання димового каналу усередині приміщення або як вставки в наявні цегляні димоходи для захисту внутрішньої поверхні (в останньому випадку потрібно використовувати труби з нержавійки). Такі димоходи призначені переважно для ефективного відведення продуктів згоряння з газових котлів, але в деяких випадках можуть застосовуватися для обігрівачів, які працюють на твердому паливі.

        Двоконтурні сталеві димоходи найчастіше монтують зовні будівлі – окремо або як пристінну конструкцію. Вони складаються з двох стінок (контурів): зовнішня захищає димохід від впливу несприятливих атмосферних чинників, а внутрішня стінка призначена для відведення продуктів згоряння. Між двома стінками сталевого димаря міститься шар теплоізоляційної мінеральної вати.

 Вибір типу димоходу залежить від того, для якого саме котла він призначений. Сталеві димарі можна використовувати у широкому діапазоні температур – як для систем опалення із конденсаційними котлами, в яких температура вихідних газів нижча за точку роси, так і для котлів із робочою температурою до 600°С.

 Продукти згоряння з сучасних газових котлів із високим ККД (90% і вище) та низькою температурою димових газів (100–160°С) найкраще відводити за допомогою металевих труб, які виготовляють із кислотостійкої нержавіючої сталі.

 Конструкція димаря для неконденсаційного котла має забезпечувати вищу за точку роси температуру димових газів на виході в атмосферу. У цьому випадку перевагу слід надати димоходам із двостінних теплоізольованих металевих корозієстійких труб, які швидко прогріваються.

 Загалом сталеві двоконтурні димарі придатні для більшості опалювальних приладів.

 Недоліком металевих димоходів можна вважати хіба що їх відносно високу вартість.

image122 image123
Монтаж димохода із нержавійки Монтаж димохода через деревяне перекриття
image124 image125
Монтаж 2-ох димоходів із нержавійки до котлів Монтаж димохода із нержавійки до котла
image126 image127
Монтаж димохода із нержавійки Монтаж двох димоходів із нержавійки

 

 

Послуги

Обладнання

АРМАТУРА